Zespoły

English Camp to 4 zgrane zespoły! 🙂

null

Po tym jak już mamy błyszczący program i ludzi, którzy aż się palą do pracy dobrze by było, aby ktoś o nas usłyszał. Od tego mamy nasz zespół komunikacja, czyli Ci, których zadaniem jest „krzyczeć” na tyle głośno, aby o nas jak najdalej usłyszano. Dodajmy do tego barwne kolory oraz wykwintny smak w projektowaniu i otrzymujemy stronę internetową, fanpage na Facebook, naszą wizję puszczoną w świat i niezliczone maile wysłane do różnych osób w celu uprzykrzania im życia w imieniu wyższej idei. Gdyby tego było mało to również ten zespól utrzymuje kontakt z ośrodkami naszych dzieciaków, bo przecież bez nich nic by z tego nie wyszło.😉

null

Cała idea obozu zbudowana jest tylko i wyłącznie na pracy wolontariuszy i ludzi z pasją, niestety samo zaangażowanie i chęć pomocy nie zapłaci za benzynę i resztę atrakcji. Tutaj na szczęście wspiera nas zespół sponsoring, który jest w stanie bezbłędnie przekazać naszą ideę potencjalnym sponsorom i poprzez stały kontakt zagwarantować nam owocną współpracę z osobami, które widzą sens w tym, co robimy i chcą nam pomóc to zrealizować. 😉

null

Co z tego, że mamy niesamowicie utalentowane osoby z masą energii i pomysłów, jeśli tylko kręcą się w kółko lub wpadają na siebie nie wiedząc właściwie, co ze sobą począć. Tutaj wkracza nasz zespół program, aby wskazać nam właściwy kierunek, skompletować kadrę obozu, zbudować harmonogram i określić podział zadań i obowiązków dla całej reszty wybrańców. Po tym wszystkim mógłby tak właściwie siedzieć i podziwiać jak całość chodzi jak w najlepszym mechanizmie. Nasz zespół na szczęście tego nie robi tylko włazi wszystkim na głowy i szuka najmniejszych luk i niedociągnięć. 😉

null

Podobno pióro silniejsze jest od miecza, patrząc na pracę naszego zespołu formalności za każdym razem utwierdzamy się w tym przekonaniu. Nie każdy lubi być zakopany w stercie dokumentów, oni najwyraźniej są nie do zdarcia i bez najmniejszego problemu żeglują po morzu wniosków, umów, statystyk, potwierdzeń ianeksów. Są to również osoby z prawdopodobnie najsilniejszymi nadgarstkami w całym projekcie, wyrobionymi podczas składania podpisów. 😉

Katarzyna Biernatowska

Kierownik projektu English Summer Camp 2015 oraz koordynator zespołów ds. fundraisingu i ds. formalności

Z wykształcenia psycholożka zawodowo związana z branżą badawczą i badaniami społecznymi. Amatorka zumby, powieści kryminalnych, seriali i jazdy na rolkach. Miłośniczka podróży zafascynowana Londynem i Włochami. Najlepiej odpoczywa słuchając dobrej muzyki, spacerując po parkach, lasach i muzeach oraz spędzając czas z przyjaciółmi.

LinkedIN, Facebook, Mail

null

Zespół Komunikacja i Marketing

Milena Henszke

Product Owner zespołu Komunikacja i Marketing

To jej debiut w zespole English Camp. Wolontariuszka PMI. Kieruje zespołem Komunikacja i Marketing ze względu na jej pasęi i chęci do działania. Uwielbia współpracować z ludzmi, a prywatnie spędzać czas w gronie przyjaciół. Fascynują ją podróże małe i duże interesuje się zarządzaniem projektami i z tym wiąże swoją przyszłość.

David Sainz

Scrum Master zespołu Komunikacja i Marketing

Inżynier i student studiów Magisterskich z Zarządzania Projektami. Obecnie pracuje w finansach oraz jako Trener w Thomson Reuters. Pasjonuje się sportami zespołowymi oraz podróżami. Mieszka w Polsce od 2 lat. Dołączył do PMI Gdańsk w 2015 roku, gdzie współpracuje w zespole Komunikacji i Marketingu.

Judyta Ryduchowska

Członek zespołu Komunikacja i Marketing

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Uniwersytetu Gdańskiego. Z wykształcenia jest magistrem Ochrony Środowiska. Dodatkowo dokształca się w zakresie BHP. Interesuje się tematem rozwoju osobistego. Lubi nowe wyzwania, dlatego wstąpiła do Project Management Institute. Obecnie wolontariusz PMI w zespole Komunikacji i Mediów. W wolnym czasie stawia na sport, słońce, morze i plażę, z czego czerpie pozytywną energię 😉

Ewa Zbieć

Członek zespołu Komunikacja i Marketing

Zawodowo związana z wdrożeniami i analizą biznesową. Prywatnie pasjonatka sportu, wypadów za miasto, uprawy ogródka. Jej zdaniem nie ma rzeczy niemożliwych.

Roksana Karepin

Członek zespołu Komunikacja i Marketing

Kocha podróżować oraz poznawać ludzi -to od nich czerpie energie do działania, a także inspiracje oraz pomysły na życie :) Wolontariat gości w jej życiu od wielu lat i przybiera rożne formy – od pomocy studentom z zagranicy po zabawę z dziećmi z domów dziecka 🙂

Mirosław Dąbrowski

Członek zespołu Komunikacja i Marketing / Webmaster

Wolontariusz PMI wspierający stowarzyszenie min. w aspektach IT. W zespole English Camp sieje zamęt i choas :), kreując nowe zakładki na stronie internetowej. Uwielbia zmiany oraz ciągły, nieposkromiony rozwój. W stowarzyszeniu PMI, wspólnie ze zgranym zespołem prowadzi kwartalnik Strefa PMI (www.strefapmi.pl). Promuje dobre praktyki zarządzania poprzez darmowe, interaktywne mapy myśli (www.miroslawdabrowski.com). Zawodowo Agile Coach/Scrum Master oraz Trener IT z 10 letnim doświadczeniem.

null

Zespół Fundraising

Ewa Gajewska

Zastępca Kierownika Projektu ESC 2015. Scrum Master zespołu Fundraising

Zaangażowała się w inicjatywy English Camp latem 2014 roku, gdzie rozpoczęła swoją przygodę jako wolontariusz w Zespole Programu i konsekwentnie przeszła wiele ról w kolejnych edycjach obozu. Uwielbia współpracować z ludźmi, zwłaszcza gdy pracuje dla osiągnięcia wspólnego celu. Certyfikowany Change Management agent z pasji, którą stara się umieścić zarówno w życiu zawodowym i prywatnym.

Karolina Łętowska

Członek Zespołu Fundraising

Wspiera program English Camp oraz PMI PC od ponad 3 lat. Energię czerpie z współpracy z młodzieżą. Zawodowo związana z zarządzaniem projektami i analiza biznesowa w świecie banków inwestycyjnych.

Jakub Tuscher

Członek Zespołu Fundraising

Project Manager z wieloletnim doświadczeniem przy projektach inwestycyjnych w administracji publicznej oraz w branży informatycznej. Łączy fascynacje internetem z psychologia oraz zmysłem do obserwacji socjologicznych. Prywatnie dużo biega, jeździ na rowerze i gra w squasha.

Magdalena Góralska

Członek Zespołu Fundraising

Z wykształcenia ekonomistka i antropolog kultury. Swoją przygodę z Zarządzaniem Projektami rozpoczęła całkiem niedawno ale intensywnie poszerza swoja wiedzę. Osoba ciekawa świata, uwielbia poznawać nowych ludzi. W wolnych chwilach podróżuje i aktywnie spędza czas uprawiając narciarstwo, żeglarstwo i jeżdżąc na motocyklu.

null

Zespół Program

Marta Gołyszny

Product Owner zespołu Program

Z obozami English Camp związana już 3 edycję. Służbowo pracownik Jeppesen Poland na stanowisku Analityk Systemów. Prywatnie zawsze chętnie wspiera akcje charytatywne i udziela się tam gdzie może… jak nie może też się udziela. Jeszcze bardziej prywatnie zajmuje się muzyką, książkami, rowerem oraz dalekimi i bliskimi podróżami.

Mateusz Reszka

Scrum Master zespołu Program

Jest studentem zarządzania inżynierskiego Politechniki Gdańskiej oraz programistą w UST Global. Pracę nad English Camp rozpoczął na edycji zimowej 2014/15 za sprawą zainteresowania tematem project managementu oraz zwinnych metod pracy. Rozwijać się, poznawać nowych ludzi i dodatkowo robić coś pożytecznego to sama przyjemność.

null

Zespół Formalności

Beata Piętka

Scrum Master Zespołu Formalności

Aktywny wolontariusz Project Management Institute. Działalność zawodowa w obszarze zarządzania projektami oraz księgowości. Od 6 edycji w English Camp, w ostatnich jako Scrum Master.

Zapalony i doświadczony organizator turystyki. Ciekawość świata zaspokaja przez podróże w kraju i za granicą wykorzystując jazdę na rowerze, nordic walking, kajaki oraz narty biegowe.