Zespoły

English Camp to 5 zgranych zespołów!

null

Po tym jak już mamy błyszczący program i ludzi, którzy aż się palą do pracy dobrze by było, aby ktoś o nas usłyszał. Od tego mamy nasz zespół komunikacja, czyli Ci, których zadaniem jest „krzyczeć” na tyle głośno, aby o nas jak najdalej usłyszano. Dodajmy do tego barwne kolory oraz wykwintny smak w projektowaniu i otrzymujemy stronę internetową, fanpage na Facebook, naszą wizję puszczoną w świat i niezliczone maile wysłane do różnych osób w celu uprzykrzania im życia w imieniu wyższej idei. Gdyby tego było mało to również ten zespól utrzymuje kontakt z ośrodkami naszych dzieciaków, bo przecież bez nich nic by z tego nie wyszło.😉

null

Cała idea obozu zbudowana jest tylko i wyłącznie na pracy wolontariuszy i ludzi z pasją, niestety samo zaangażowanie i chęć pomocy nie zapłaci za benzynę i resztę atrakcji. Tutaj na szczęście wspiera nas zespół sponsoring, który jest w stanie bezbłędnie przekazać naszą ideę potencjalnym sponsorom i poprzez stały kontakt zagwarantować nam owocną współpracę z osobami, które widzą sens w tym, co robimy i chcą nam pomóc to zrealizować. 😉

null

Co z tego, że mamy niesamowicie utalentowane osoby z masą energii i pomysłów, jeśli tylko kręcą się w kółko lub wpadają na siebie nie wiedząc właściwie, co ze sobą począć. Tutaj wkracza nasz zespół program, aby wskazać nam właściwy kierunek, skompletować kadrę obozu, zbudować harmonogram i określić podział zadań i obowiązków dla całej reszty wybrańców. Po tym wszystkim mógłby tak właściwie siedzieć i podziwiać jak całość chodzi jak w najlepszym mechanizmie. Nasz zespół na szczęście tego nie robi tylko włazi wszystkim na głowy i szuka najmniejszych luk i niedociągnięć. 😉

null

Podobno pióro silniejsze jest od miecza, patrząc na pracę naszego zespołu formalności za każdym razem utwierdzamy się w tym przekonaniu. Nie każdy lubi być zakopany w stercie dokumentów, oni najwyraźniej są nie do zdarcia i bez najmniejszego problemu żeglują po morzu wniosków, umów, statystyk, potwierdzeń ianeksów. Są to również osoby z prawdopodobnie najsilniejszymi nadgarstkami w całym projekcie, wyrobionymi podczas składania podpisów. 😉

null

Zespół specjalny do spraw Wydarzeń dodaje campowi dreszczyk emocji oraz wyśmienitą rozrywkę! 😉 Jeszcze nie tak dawno temu podziwiać mogliśmy zmagania zespołów firm na Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej, które zaciekle walczyły o zwycięstwo. Oczywiście wszystko poświęcone szczytnemu celowi- zbiórce pieniędzy na rzecz English Summer Camp.

Kasia Sempołowicz-Lipska

Kierownik projektu English Summer Camp 2018 

Project Manager English Summer Camp 2018. Członek zespołu Fundraising.  Z projektem English Camp związana od 2012 roku. Uwielbia działać oraz mieć wpływ na otaczający ją świat. W ludziach ceni otwartość, współdziałanie oraz poczucie humoru. Zawodowo związana z Public Relations. W wolnym czasie jeździ na rowerze oraz rozwija się w obszarze szeroko pojętej komunikacji.

null

Zespół Komunikacja i Marketing

Damian Szczesny

Product Owner zespołu Komunikacja i Marketing

Wolontariusz PMI od początku roku 2018, po raz drugi zaangażowany w organizację English Camp. Z wykształcenia farmaceuta, zawodowo związany z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. W pracy i poza nią poszukuje nowych wyzwań i doświadczeń. Wolne chwile spędza na bieganiu i spacerach.

Justyna Fiałkowska

Członek zespołu Komunikacja i Marketing

Aktywnie działa w PMI od grudnia 2017. Studentka Informatyki na Politechnice Gdańskiej oraz Project Manager Intern w firmie Intel. Brała udział w English Winter Camp 2018 oraz jako PO w tegorocznej konferencji NTPM.

Wiele pozytywnej energii daje jej kontakt z ludźmi, pomaganie oraz dobre jedzenie 🙂

Maksymilian Operlejn

Członek zespołu Komunikacja i Marketing

Student Inżynierii Danych na Politechnice Gdańskiej. Z organizacją obozów English Camp związany zaledwie od kilku miesięcy. Prywatnie pasjonat podróży (szczególnie autostopem), książek, piłki nożnej i innych aktywności, na które zwykle nie ma czasu. 🙂 Ceni wysoko nieustanny samorozwój i międzykulturową wymianę doświadczeń.

Ala Maciołowska

Członek zespołu Komunikacja i Marketing

Dołączyła do PMI w kwietniu 2017. Uwielbia brać udział w  projektach wolontariackich. W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze i oglądać filmy.

Mirosław Dąbrowski

Webmaster

Wolontariusz PMI wspierający stowarzyszenie min. w aspektach IT. W zespole English Camp sieje zamęt i choas, kreując nowe zakładki na stronie internetowej. Uwielbia zmiany oraz ciągły, nieposkromiony rozwój. W stowarzyszeniu PMI, wspólnie ze zgranym zespołem działa na poziomie zarządu pełniąc rolę VP of IT. Promuje dobre praktyki zarządzania poprzez darmowe, interaktywne mapy myśli (www.miroslawdabrowski.com). Zawodowo założyciel oraz właściciel software house, Agile Coach/Scrum Master oraz Trener IT z 10 letnim doświadczeniem.

null

Zespół Program

Kinga Buczkowska

Product Owner zespołu Program

Kinga, leaderka grupy programu, na co dzień początkująca programistka z zapałem do języków i załatwiania spraw. Kocha dzieci, podróże i zachody słońca.

Ewa Kusio

Członek zespołu Program

Wolontariuszka PMI od listopada 2017 roku. Członkini zespołu Program. Zawodowo zajmuje się inżynierią ruchu i zarządzaniem operacyjnym. Wyznacza sobie cele w życiu, co motywuje ją do działania. Aktualnie nie może się doczekać wyjazdu na Światowy Kongres Inteligentnych Systemów Transportowych w Kopenhadze 🙂 Wolny czas uwielbia spędzać aktywnie, otaczając się szczerymi i życzliwymi ludźmi.

Patryk Osuch

Członek zespołu Program

Project Manager, zawodowo zajmujący się Business Development w firmie z branży Automotive.

Prywatnie bardzo pozytywny i lubiący wyzwania pasjonat żeglarstwa i snowboardu. W PMI od kwietnia 2018 roku. Do zespołu dołączył ze względu na swoje zainteresowanie projektami, chęć poszerzania wiedzy i umiejętności w tym zakresie, a także z uwagi na możliwość poznania wspaniałych ludzi z ogromnym doświadczeniem.  Lubi eksperymentować, także z jedzeniem. Jest entuzjastą zmian, do czego często przekonuje innych. Lubi usprawniać i wdrażać nowe procesy w celu doskonalenia wspólnej idei.

Ewa Orłowska

Członek zespołu Program

Z wykształcenia farmaceutka. Współpracę z PMI rozpoczęła w kwietniu 2018 r. English Summer Camp to pierwszy projekt, w którym bierze udział. Lubi zbierać nowe doświadczenia. Wielka fanka siatkówki i dobrych reportaży.

 

null

Zespół Fundraising

Mateusz Reszka

Product Owner Zespołu Fundraising

Z English Camp związany od 2015, głównie w obszarze Programu i Fundraisingu. Inżynier zarządzania, od kilku lat programista. Prywatnie muzyk, basista.

 

 

Katarzyna Sempołowicz-Lipska

Członek Zespołu Fundraising

Kierownik projektu tegorocznej edycji English Summer Camp. Dodatkowo wspiera pracę zespołu poszukującego fundusze na organizację obozu 🙂

 

 

null

Zespół Wydarzenia

Judyta Brauer

Product Owner Zespołu Wydarzenia

W PMI od stycznia 2017. Project Manager tegorocznej konferencji NTPM oraz English Winter Camp 2018.

Zawodowo pracuję w dziale księgowości w firmie Bayer. Lubię biegać i spędzać czas z ludzmi.

Zespół Wydarzeń zajmuje się organizacją imprez mających na celu zebranie funduszy na tegoroczną organizację obozu. Naszym największym projektem była organizacja turnieju charytatywnego piłki nożnej, w którym udział wzięły reprezentacje trójmiejskich firm.

Poza tym w miarę możliwości organizujemy wewnętrzne zbiórki w firmach, w których zatrudnieni są nasi wolontariusze.

 

Karolina Pełka

Product Owner Zespołu Formalności

Wolontariuszka PMI od kwietnia 2016, kierowniczka projektu podczas zeszłorocznej edycji ESC. Koordynator zespołu Marketingu podczas organizacji konferencji New Trends in Project Management 2018. Prywatnie uwielbia podróże oraz taniec, w szczególności bachatę i salsę.

null

Zespół Formalności