Nasz Zespół

English Summer Camp to projekt realizowany przez zespół niesamowicie zaangażowanych wolontariuszy. Poznaj ich!

Natalia Chrzczonowska

Kierownik projektu English Summer Camp 2021

Przygodę w PMI zaczęła w 2018 chcąc w ramach English Camp uczyć dzieci angielskiego. Została jednak na dłużej, by co roku wspierać organizację Campa. Związana z branżą ochrony zdrowia, w której zajmuje się analityką i koordynacją projektów. Uwielbia koty, w wolnych chwilach gra na perkusji i praktykuje jogę.

Sylwia Klang

Arkadiusz Miętus

Wyluzowany i otwarty chemik z wieloma zainteresowaniami. Arek nie boi się rzemiosła piwa ani tworzenia bazy danych. Koncentruje się na zarządzaniu projekcjami, chemii organicznej i spędzaniu wolnego czasu na uczeniu się nowych języków. Obecnie pracuje w PwC – Financial Crime Unit, gdzie wspiera globalną korporację finansową w operacjach KYC.

Adam Lipski

 

 

Ala Maciołowska

Dołączyła do PMI w kwietniu 2017. Uwielbia brać udział w  projektach wolontariackich. W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze i oglądać filmy.

Paweł Gierszewski

Joanna Synak

Zuzanna Hyrcza

Miłośniczka miast, psychologii, języków obcych i podróży. A także sprawnie prowadzonych projektów! Przez kilka lat wspierała warszawski model konsultacji społecznych i koordynowała Nagrodę Architektoniczną Prezydenta m.st. Warszawy. Ciągle w ruchu i stale z książką. A gdy nie ma książki, to obserwuje codzienność – bo to też uwielbia.