Nasz Zespół

English Winter Camp to projekt realizowany przez zespół niesamowicie zaangażowanych wolontariuszy. Poznaj ich!

Damian Szczesny

Kierownik projektu English Winter Camp 2019

Wolontariusz PMI od początku 2018 roku. To właśnie dzięki English Winter Camp trafił do Stowarzyszenia i teraz ma przyjemność kierować przygotowaniami do kolejnej edycji.

Katarzyna Mikołajewska

Kobieta od wszystkiego ze względu na dość szerokie doświadczenie i wrodzone umiejętności organizacyjne. W PMI od grudnia 2018. Kreatywna, pracowała z dziećmi wiele lat organizując obozy, kolonie oraz ucząc. Stawia na uczciwość, dobre relacje w grupie oraz ciekawe rozwiązania. W wolnych chwilach tańczy tango, zajmuje się fotografią oraz milionem innych pasji, ciągle wynajdując nowe.

Arkadiusz Miętus

Wyluzowany i otwarty chemik z wieloma zainteresowaniami. Arek nie boi się rzemiosła piwa ani tworzenia bazy danych. Koncentruje się na zarządzaniu projekcjami, chemii organicznej i spędzaniu wolnego czasu na uczeniu się nowych języków. Obecnie pracuje w PwC – Financial Crime Unit, gdzie wspiera globalną korporację finansową w operacjach KYC.

Ewa Orłowska

Z wykształcenia farmaceutka. Współpracę z PMI rozpoczęła w kwietniu 2018 r. Jej pierwszym projektem był English Summer Camp. Lubi zbierać nowe doświadczenia. Wielka fanka siatkówki i dobrych reportaży.

 

Ala Maciołowska

Dołączyła do PMI w kwietniu 2017. Uwielbia brać udział w  projektach wolontariackich. W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze i oglądać filmy.

Mirosław Dąbrowski

Webmaster

Wolontariusz PMI wspierający stowarzyszenie min. w aspektach IT. W zespole English Camp sieje zamęt i choas, kreując nowe zakładki na stronie internetowej. Uwielbia zmiany oraz ciągły, nieposkromiony rozwój. W stowarzyszeniu PMI, wspólnie ze zgranym zespołem działa na poziomie zarządu pełniąc rolę VP of IT. Promuje dobre praktyki zarządzania poprzez darmowe, interaktywne mapy myśli (www.miroslawdabrowski.com). Zawodowo założyciel oraz właściciel software house, Agile Coach/Scrum Master oraz Trener IT z 10 letnim doświadczeniem.