Nasz Zespół

English Summer Camp to projekt realizowany przez zespół niesamowicie zaangażowanych wolontariuszy. Poznaj ich!

Natalia Chrzczonowska

Kierownik projektu English Summer Camp 2021

Sylwia Klang

Arkadiusz Miętus

Wyluzowany i otwarty chemik z wieloma zainteresowaniami. Arek nie boi się rzemiosła piwa ani tworzenia bazy danych. Koncentruje się na zarządzaniu projekcjami, chemii organicznej i spędzaniu wolnego czasu na uczeniu się nowych języków. Obecnie pracuje w PwC – Financial Crime Unit, gdzie wspiera globalną korporację finansową w operacjach KYC.

Adam Lipski

 

 

Ala Maciołowska

Dołączyła do PMI w kwietniu 2017. Uwielbia brać udział w  projektach wolontariackich. W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze i oglądać filmy.

Mirosław Dąbrowski

Webmaster

Wolontariusz PMI wspierający stowarzyszenie min. w aspektach IT. W zespole English Camp sieje zamęt i choas, kreując nowe zakładki na stronie internetowej. Uwielbia zmiany oraz ciągły, nieposkromiony rozwój. W stowarzyszeniu PMI, wspólnie ze zgranym zespołem działa na poziomie zarządu pełniąc rolę VP of IT. Promuje dobre praktyki zarządzania poprzez darmowe, interaktywne mapy myśli (www.miroslawdabrowski.com). Zawodowo założyciel oraz właściciel software house, Agile Coach/Scrum Master oraz Trener IT z 10 letnim doświadczeniem.