Project Management Institute

Project Management Institute Poland Chapter

Stowarzyszenie PMI Poland Chapter (Oddział Gdańsk) od 2004 r. organizuje obozy językowe dla potrzebujących dzieci, których opiekunowie nie mogą sobie pozwolić na zorganizowanie im wakacji. W tym czasie, oprócz zajęć z języka angielskiego, odbywają się różne inne ciekawe zajęcia i warsztaty. Dzieci są wychowankami domów dziecka albo pochodzą z rodzin o niskim statusie materialnym.

Taki obóz to dla nich szansa na interesujące spędzenie wolnego czasu w trakcie wakacji oraz ferii, poznanie rówieśników, integracja oraz zdobycie nowych umiejętności.

Project Management Institute

PMI to wiodąca międzynarodowa organizacja non-profit, zrzeszająca ekspertów i entuzjastów zarządzania projektami. Opracowuje standardy zarządzania projektami, wydaje międzynarodowe certyfikaty kompetencyjne (m.in. PMP), promuje zwiększanie rozpoznawalności Zarządzania Projektami i roli Kierownika Projektów we wszystkich sektorach gospodarki.

PMI istnieje od 1969 roku (więcej po angielsku) zrzeszając ponad 700,000 członków działających niemalże w każdym kraju na świecie (270 Chapterów i tysiące oddziałów).

Projekty odpowiedzialności społecznej organizowane przez PMI PC