Ceremonia zamknięcia ESC 2018

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy… Tak więc English Summer Camp 2018 niestety też oficjalnie dobiegł końca! Oficjalna ceremonia była jedynym prawidłowym zwieńczeniem dwóch tygodni pełnych zabawy połączonej z nauką!

Wolontariusze już od niedzielnego poranka się krzątali i przygotowywali wszystko co niezbędne do uczczenia ostatniego dnia obozu! Chociaż przez dwa tygodnie trwania Campa słońce nie dawało chwili wytchnienia, to tego dnia niebo pokazało żal i smutek z powodu zakończenia przygody. Nie popsuło nam to jednak planów – z cukru wszakże nie jesteśmy (mimo iż obozowa ekipa składa się wyłącznie z najsłodszych dzieci!) : )

Ceremonia – czas start!

Tematem przewodnim obozu był SPORT! Zatem nie powinno być zaskoczeniem, że głównym zadaniem było zorganizowanie zawodów! Wydarzenie miało miejsce w Ogniwie Sopot, tak więc korzystając z uprzejmości drużyny rugby występującej w Ekstralidze,  zaczęliśmy od turnieju rugby, następnie czekały nas biegi z przeszkodami i sztafeta! Jak na porządne zawody przystało, nie zabrakło również rozrywki w przerwach. Jako główna atrakcja występowały nasze wspaniałe Black Tigers! : ) Lepszych cheerleaderek nie mogliśmy sobie wymarzyć! Po zabawie przyszła kolej na podziękowania, dyplomy i… jedzenie! Pyszny grill to jest to, co idealnie napełniło brzuchy zawodników po intensywnych rozgrywkach.

Dziękujemy że byliście z nami, dziękujemy za to, że wspólnie robiliśmy coś dobrego dla tej trzydziestki dzieci. Na dalsze podziękowania przyjdzie jeszcze czas, teraz chcielibyśmy jednak złożyć wyrazy uznania Kasi Sempołowicz-Lipskiej, PM obozu. Dzięki jej ogromnej pracy i poświęceniu udało się zorganizować to niesamowite przedsięwzięcie! 

Tymczasem… Zachęcamy do śledzenia naszego profilu facebookowego! Tam znajdziecie więcej zdjęć z ceremonii oraz filmików. Dla przyjaciół English Camp wciąż mamy w zanadrzu kilka niespodzianek : )

Kolejny English Summer Camp już za rok! Stay tuned! 🙂