Wydarzenia English Winter Camp 2016! Co się działo w projekcie?

Spooktacular Halloween Bake Sale

W ostatnim tygodniu października w Thomson Reuters odbyła się pierwsza zbiórka funduszy na rzecz naszej inicjatywy.

Tego dnia można było skosztować przygotowanych przez naszych wolontariuszy przepysznych przekąsek, ciast oraz deserów, które utrzymane były w klimacie Halloween. Wszystko rozeszło się w mgnieniu oka. Dziękujemy pracownikom Thomson Reuters za wsparcie! Jak zawsze mogliśmy na Was liczyć. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane na organizację obozu English Winter Camp 2016.

Warsztaty dla wolontariuszy

W kolejnym tygodniu, 7 listopada odbył się warsztat dedykowany wolontariuszom z Zespołu ds. fundraisingu. W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzieli się jak nawiązywać relacje ze sponsorami oraz jak efektywnie pozyskiwać fundusze na rzecz naszej inicjatywy. Warsztat poprowadził Wojtek Tyborowski z Działu ds. fundraisingu gdańskiego oddziału PMI. Dziękujemy Wojtek!

Ostatnim wydarzeniem, które miało miejsce w ciągu ostatnich tygodni, był warsztat z programów graficznych i podstaw projektowania grafiki, zorganizowany dla Zespołu ds. komunikacji. Szkolenie poprowadziła Joanna Karczewska z Działu kreatywnego gdańskiego oddziały PMI. Wspaniałe doświadczenie, dziękujemy!