Warsztaty Jeppesen Poland – ESC 2015

Pracownicy Jeppesen Poland przyjechali do „Zielonej Szarloty” z całą masą atrakcji. Mieli dwa główne cele wybierając ich aktywności: chcieli żeby dzieci zobaczyły efekty swojej pracy, a także aby wspólnie w grupie mogły zaangażować się w zabawy, które pomagają budować więzi społeczne.

Po obiedzie dzieciaki miały okazję w dwóch grupach pracować nad konstruowaniem latawców i upiększaniem kolczyków, zakładek, doniczek za pomocą techniki dequpage.

Latawce nie tylko latały pięknie, ale były udekorowane w mnóstwo wzorów i kolorów, a żeby puścić latawca dzieci musiały sobie nawzajem pomagać, do tego zabawa była przednia. Dequpage okazał się też dużym sukcesem, dzieci przygotowywały breloczki i kolczyki nie tylko dla siebie, ale także dla swoich wychowawczyń.

Podczas gdy opiekunowie rozpalali ognisko, dzieciaki przeszły przez mini poligon, którego częścią były takie czynności jak skakanie w workach czołganie się pod siatką, czy chodzenie rakiem :)

Wieczorem wszyscy zasiedliśmy do ogniska gdzie wszyscy wspólnie śpiewali bawili podczas gier przy ognisku czy skeczy. Nie zabrakło także pyszności w postaci kiełbasek i jaszczurów z ciasta z dżemem pieczonych w ognisku
Dziekujemy Jeppesen !!!

Jeppesen Poland fotoreportaz