English Winter Camp 2015 po pięciu dniach. Zobaczcie co się wydarzyło!

Jesteśmy w połowie English Winter Camp 2015.

Obóz zaczął się integracją dzieci, którą przygotowała nasza wspaniała kadra. We wtorek Ada Grzenkowicz poprowadziła warsztat z zarządzania projektami. Dzieci nauczyły się jak zaplanować i zorganizować projekt oraz wybrały filmy, na podstawie których przygotowywać będą swoje przedstawienia. Ostatnie dni były bardzo aktywne i kreatywne. Dzięki współpracy z Jeppesen Polska i Transom obozowicze z English Winter Camp miały okazję uczestniczyć w ćwiczeniach scenicznych, zajęciach artystycznych i tanecznych, treningu piłki nożnej oraz warsztatach, w trakcie których dzieci własnoręcznie wykonały filcowe samoloty i maski. W czwartek odbyła się przejażdżka bryczką i wieczór gier planszowych.

Nadchodzące dni będą także bardzo artystyczne i kreatywne. Odbędzie się wiele warsztatów przygotowujących do ceremonii zamknięcia. Dzieci przygotowywać będą m.in. scenografię i kostiumy. Przed nami również zajęcia sportowe, takie jak trening siatkówki i Kendo.

Ostatnie pięć dni były ciekawe i pełne energii. Mam nadzieję, że kolejne będą równie udane lub nawet lepsze. Dziękujemy wolontariuszom, którzy zaangażowali się w przygotowanie i prowadzenie warsztatów dla naszych dzieci 🙂

ewc 1

ewc 2

ewc 3

ewc 4