Patroni medialni EWC 2015!

Jest nam niezmiernie miło przedstawić naszych pierwszych patronów medialnych. Dziękujemy za wsparcie i pomoc w promowaniu naszej inicjatywy. Zapraszamy do odwiedzenia stron naszych patronów, na których znaleźć można wiele ciekawych informacji, również o naszym projekcie. 🙂

Strefa PMa to przestrzeń informacyjna na Facebooku stworzona dla wszystkich zainteresowanych zarządzaniem projektami. Misją Strefy PMa jest promocja zarządzania projektami, rozwój doświadczonych project managerów, wsparcie dla początkujących kierowników projektów. Celem bezpośrednim jest inspiracja PMów, motywacja do rozwoju i działania.

https://www.facebook.com/StrefaPMa

4pm.pl to portal informacyjny poświęcony zarządzaniu projektami, którego celem jest udostępnianie informacji na temat wydarzeń, konferencji, seminariów, szkoleń z zakresu zarządzania projektami, prezentację projektów oraz innej wiedzy, która może być źródłem inspiracji oraz dostarczenie wiarygodnych i kompetentnych źródeł wiedzy na temat zarządzania projektami.

http://4pm.pl/

miastodzieci.pl to portal informacyjny dla rodziców. Jego celem jest pomoc aktywnym rodzicom w wychowaniu wspaniałych i szczęśliwych dzieciaków oraz w tym, by rodziny spędzały jak najwięcej czasu razem. Na stronie znaleźć można również informacje o tym jak zagospodarować dziecku wolne chwile, by nie były czasem straconym.

http://miastodzieci.pl/