Złoty Sponsor English Camp

Po raz trzeci w historii English Camp mogliśmy liczyć na hojne wsparcie naszej inicjatywy przez firmę LPP S. A. oraz jej markę Reserved Kids. W edycji English Winter Camp 2014 mieliśmy zaszczyt przyznać LPP S. A. status Złotego Sponsora. Ponadto, Marka Reserved Kids, której właścicielem jest LPP S. A. przygotowała dla nas charytatywny Pokaz Mody, na którym dzieci będące uczestnikami English Camp zaprezentowały na wybiegu ubrania tej marki.

Dzięki zaangażowaniu naszego Sponsora, w edycji English Winter Camp 2014 mogło uczestniczyć aż 36 dzieci. Wsparcie przekazane przez LPP S. A. pozwoliło na zorganizowanie dwutygodniowych ferii pełnych atrakcji, które z pewnością będą niezapomnianym przeżyciem dla wielu uczestników.

Dla English Camp,  LPP S. A. to nie tylko sponsor, który ofiarowuje wsparcie finansowe i materialne. To także społecznie zaangażowany partner, którego pracownicy jako wolontariusze ochoczo włączają się w organizację obozu, m. in. poprzez przygotowanie i przeprowadzenie Pokazu Mody, który dla dzieci jest jednym z najważniejszych wydarzeń w całym programie obozu.

Marki odzieżowe należące do firmy LPP: Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay są obecne już w ponad 1300 sklepach położonych w 11 krajach Europy Środkowo-Wschodniej, a wkrótce flagowy brand Reserved powita swoich pierwszych klientów w Niemczech oraz w Dubaju.

Serdecznie dziękujemy!