Sopot International Rotary, sponsor English Camp, zaprasza na bal!

Klub Sopot International  Rotary i Międzynarodowe Forum Kobiet zapraszają na Wielki Bal Charytatywny 25 stycznia 2014 r., Sofitel Grand Hotel w Sopocie, godz. 19:30

Zapraszamy do udziału w Balu i wspólnej karnawałowej zabawie, a tych z Państwa, którzy zechcą – do wsparcia finansowego lub rzeczowego naszej dorocznej uroczystości. Każdemu ze Sponsorów zapewnimy odpowiednią reklamę. Państwa zaangażowanie i szczodrość przyniesie nowe szanse i życiowe inspiracje beneficjentom projektów Klubu Rotary Sopot International. Nasze Bale cieszą się uznaniem gości, zarówno z kraju jak i zagranicy. Udoskonalony program tegorocznego Wielkiego Balu zapowiada się wyśmienicie!

Projekty Klubu:

  • Wyposażymy w meble ośrodek Sopocki Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej w Sopocie, który będzie służył osobom pozostającym w trudnej sytuacji życiowej, w tym bezdomnym, projekt we współpracy z klubem partnerskim – Hannover Balhoff oraz Rotary Fundation.
  • Sponsorujemy obozy wakacyjne wraz z nauką języka angielskiego dla dzieci z placówek opiekuńczych. Patronatem finansowym objęliśmy również Zespół Szkół nr 1 w Sopocie, czego miarą są medale sportowe jak i osiągnięcia naukowe. Mamy zamiar sponsorować Klub Sportowy Korona Cedry Małe oraz fundację „Żyć z pompą”, którą wspierają Marszałek Struk i Prezydent Paweł Adamowicz.
  • Sponsorujemy dom dla osieroconych dziewcząt w Limuru (Kenia), który prowadzą OO. Franciszkanie z Gdyni, projekt we współpracy z Międzynarodowym Forum Kobiet oraz dwoma klubami Rotary ze Sztokholmu. Dla młodzieży organizujemy Roczną Międzynarodową Wymianę, a dla studentów – rok stypendium na Uniwersytecie Stanu Georgia.
  • W 2010 r. ufundowaliśmy samochód do transportu pacjentów Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku – dzięki wpływom  z Balu,  wsparciu Rotarianom z  Hanoweru i Amsterdamu oraz Fundacji Rotary International.
  • W 2012 r. wzięliśmy udział w międzynarodowym projekcie budowy studni wody pitnej w Lesoto w Południowej Afryce.

O Rotary: nasz angielskojęzyczny Sopot International Rotary Club działa aktywnie od 13 lat. Członkami są cudzoziemcy mieszkający w Trójmieście oraz Polacy związani zawodowo z biznesem międzynarodowym. 100% pozyskanych środków jest przekazywane beneficjentom, zaś minimalne koszty administracyjne pokrywane są z naszych składek członkowskich. Klub posiada status organizacji pożytku publicznego uprawniający nas do otrzymywania 1% odpisu od podatku dochodowego.

Bilety na Bal 2014: koszt biletu/osobę: 300 zł (gorąca kolacja, bufet, wino, napoje bezalkoholowe, muzyka na żywo w nowym wydaniu, liczne atrakcje, w tym Aukcja a w niej vouchery, biżuteria oraz obrazy). Zgłoszenia prosimy kierować:  pawlisz.barbara@gmail.com.

Szczegóły: http://rotary.sopotinternational.org

Serdecznie zapraszamy!