English Summer Camp nagrodzony!

Inicjatywa English Summer Camp organizowana od 10 lat przez gdański oddziału Project Management Institute (PMI), została zauważona I doceniona przez Fundację Thomson Reuters. Znalazła się ona w gronie laureatów konkursu Community Champion Award (Nagroda Lidera Spoleczności).

Nagroda w wysokości 1000 USD zostanie w całości przeznaczona na organizację kolejnego obozu.

Organizatorzy konkursu, zwrócili uwagę na wymiar i cel przedsięwzięcia, realizację od podstaw, a także wielokulturowość wolontariuszy, która łączy i w niezywkły sposób wzbogaca tę inicjatywę. Thomson Reuters to globalna firma, która pośród swoich licznych programów przyznaje Nagrody dla Liderów Społecznych dla najlepszych projektów charytatywnych. Społeczność Liderów zachęca i uznaje wolontariat pracowników i pracę społeczną, ponieważ wierzymy, że wszyscy możemy dokonać zmian w naszym otoczeniu.

Podczas każdej edycji obozu jesteśmy silnie wspierani przez pracowników firmy Thomson Reuters, którzy jako nasi wolontarisuze poświęcają swój wolny czas na oragnizajcę English Summer/Winter Camp, tak jest i teraz kiedy pracujemy już nad 15 edycją.

English Summer Camp znalazł się w gronie takich laureatów jak m.in. projekt: budowy klas szkolnych w Południowej Afryce oraz tworzenie domów opieki dla bezdomnych osób w podeszłym wieku. Tytuł laureata Community Champion Award potwierdza, iż English Summer Camp staję się rozpoznawalną marką, nie tylko w środowisku trójmiejskim.

Dodatkowe informacje dotyczące inicjatywy: