Warsztaty dla Wolontariuszy EWC 2014

Przygotowania do piątej edycji English Winter Camp oficjalnie rozpoczęły się 16 Listopada, 2013 warsztatami poprowadzonymi przez Piotra Wojtere i Tomasza Szymborskiego, obaj są doświadczonymi Project Managerami z Nordei.

Około 30 wolontarisuz pojawiło się tego dnia i uczesnticzuło we Wstępie do Zarządzania Projektami, gdzie Piotr i Toasz zaprezentowali metodę Agile. Ada Grzenkowicz, prowadząca zespół Komunikacji EWC 2014 opisała wolontarisuzom grupy, przedstawiła pozostałe osoby zarządzające poszczególnymi grupami, Scrum Masterów tych grup, oraz Karolinę Łętowską, Project Managera EWC 2014. W trakcie drugiej części wolonatrisuze zdecydowali do jakich grup dołączają i rozpoczęli pracę nad pierwszym sprintem.

Bardzo serdecznie dziękujemy Piotrowi i Tomkowi za zgłoszenie się i poprowadzenie dal nas tych warsztatów, podzielenie się swoją wiedzą. To z pewnością pomoże nam wszystkim w przygotowaniu kolejnego wspaniałego obozu. Dziękujemy także gdyńskiemu oddziałowi Thomson Reuters za udostępnienie miejsca na warsztaty dla naszych wolontariuszy.

warsztaty zdjecia