Pokaz Mody z marką Reserved Kids Największym Sukcesem ESC 2013

Zdecydowanie jednym z najbardziej wyjątkowych dni dla uczestników English Summer Camp 2013 był wtorek, 13 sierpnia. Już po raz drugi, udało się nam zorganizować wraz z marką Reserved Kids, należącą do naszego Złotego Sponsora firmy LPP S.A. charytatywny pokaz mody dla dzieci, w trakcie którego one same pełniły rolę modeli. Wydarzenie to odbyło się w Kompleksie Wypoczynkowym Szarlota k. Kościerzyny.

Do tego dnia dzieci przygotowywały się już od początku obozu. Z entuzjazmem i odrobiną tremy zaprezentowały nam wiosenno – letnią kolekcję ubrań Reserved Kids, a także wykonane przez siebie rysunki, które przedstawiały ich największe zainteresowania.  Dzięki uprzejmości projektantów z LPP, na wybiegu poza kolekcją Reserved kids mogliśmy również zobaczyć elementy garderoby męskiej i damskiej.

Pokaz mody, który były głównym wydarzeniem tego wieczoru cieszył się ogromną popularnością, tego dnia podziwiać dzieci przyjechali przedstawiciele naszych sponsorów (LPP, Thomson Reuters, Office+, HK Finance, Geoban, Rotarty International), nasi partnerzy (Invest in Pomerania, Rotaract Trójmiasto, Obiektywni.pl, Fundacja Hospicyjna), wolontariusze, a także osoby wypoczywające w Szarlocie. Oprócz wspomnianego pokazu, dodatkowo była też okazja do zintegrowania się przy ognisku oraz posłuchania koncertu muzyki bałkańskiej.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony obozowej gdzie znajdziecie zdjęcia z tego i innych wydarzeń. Zdjęcia, które zrobił dla nas Artur Łopatniuk z pokazu można też znaleźć tutaj. Kilka z nich publikujemy poniżej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przybyli tego dnia na pokaz, osobom które aktywnie wspierały to wydarzenie i je przygotowały, a przede wszystkim naszemu Złotemu Sponosrowi – LPP S.A. i marce Reserved Kids, bez której nigdy by się nam to nie udało.