Zakończenie obozu ESC 2013

Wszystko co dobre szybko się kończy. W poniedzialek, 19 sierpnia odbylo sie oficjalne zakończenie obozu English Summer Camp 2013.

W tym uroczystym dniu nasi podopieczni mieli okazje zaprezentowac w grupach swoje projekty w postaci wpisow na bloga, ktore byly owocem ich 2 – tygodniowej pracy na obozie! Zachecamy do zapoznania sie z wpisami na naszym blogu tutaj.

Dzieci otrzymały również nagrody za dobre  wyniki na zajęciach z angielskiego, za dobre zachowanie oraz za zaangażowanie. Nikt nie mógł wyjechać  z pustymi rękami, dlatego też dzieci otrzymały nagrody za podjęte wysiłki i za zaangażowanie w zajęcia. Nagrodą główną dla 12 dzieci bedzie wycieczka edukacyjna do Warszawy na pocztaku pazdziernika.

Podziękowania skierowano również do organizatorow oraz osób i instytucji zaangażowanych w organizację obozu. Będziemy tęsknić za uczestnikami obozu ESC 2013. Mamy nadzieję, że uczestnictwo w  obozie zmotywowalo dzieci do nauki  języka angielskiego,  pomogło odkryć nowe pasje i przede wszystkim było czasem dobrej zabawy.