Pokaz Mody Reserved Kids

Pokaz mody Reserved Kids podczas English Winter i Summer Camp jest wydarzeniem wyjątkowym z wielu względów.

Jest on przede wszystkim zwieńczeniem pracy uczestników obozu nad swoją pewnością siebie. Dzieci mają możliwość przez ten jeden wieczór poczuć się naprawdę wyjątkowo. Wybieg, makijażyści, styliści, blask fleszy, publiczność… To wszystko stwarza niezapomniany klimat zarówna dla „modeli”, jak i dla wolontariuszy, którzy podczas przygotowań do pokazu wcielają się w niecodzienne dla siebie role.

Dzieci po pokazie są bogatsze o wspaniałe doświadczenie, jak również zestawy odzieży, w których występują. Chcąc zmaksymalizować korzyści płynące z uczestniczenia w pokazie, organizatorzy zadbali o dobranie kolekcji adekwatnej do pory roku. Po ostatnim obozie English Winter Camp dzieci wróciły do domów w ciepłych zestawach ubrań zimowych. Pokaz stanowił swoiste podsumowanie mijającego wtedy sezonu jesień-zima.

W sierpniu kolejna odsłona! Tym razem na wybiegu dzieci w kolekcji wiosenno-letniej. Publiczność będzie miała okazję zobaczyć połączenie wszystkich tematów mijającego lata. Uczestników ubierze gospodarz pokazu – Reserved Kids. Na wybiegu pojawią się również kreacje damskie i elementy garderoby męskiej Reserved. Do zobaczenia 13 sieprnia 2013 r. w Hotelu Szarlota.